PROMOCJE - PROMOCJE OBOWIĄZUJĄ DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

PRZYDOMOWA OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW

Od wielu lat obserwuje się rozkwit budownictwa jedno i wielorodzinnego. Ludzie „uciekają” od miejskiego zgiełku i osiedlają się na peryferiach miast. Czyste powietrze, cisza, niczym nieskrępowana swoboda oraz możliwość uprawiania własnego ogródka to niezaprzeczalne zalety posiadania własnego domu. Jednak wraz z zaletami pojawiają się także wady i problemy. Jednym z nich jest problem kanalizacji. Ogromna większość terenów podmiejskich nie jest skanalizowana. Właściciele domów mają dwie możliwości: wybudować szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szambo wydaje się inwestycją dośc tanią: zakopać zbiornik i okresowo go oczyszczać. Jednak po podliczeniu wszystkich kosztów (wydanych w ciągu całego roku), okazuje się że szambo pochłania nie tylko nieczystości z naszych domów ale również spore kwoty finansowe. Drugie rozwiązanie jakie można zastosować to budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Owszem, na początku jest to wydatek ale w późniejszym czasie zwraca się on z nawiązką. 

Przydomowa oczyszczalnia ścieków z drenażem rozsączającym ma za zadanie oczyścić ścieki odprowadzane z domu i wprowadzić je w stanie oczyszczonym do gruntu. Proces oczyszczania trwa 3 dni i odbywa się w następujących elementach składowych oczyszczalni: 
- Osadnik gnilny – wstępne oczyszczanie i oddzielenie nieczystości stałych od płynnych, fermentacja. 
- Studzienka rozdzielcza – rozprowadza równomiernie ciecz wypływającą z osadnika do rur drenażowych 
- Drenaż rozsączający – odprowadza oczyszczone ścieki do gruntu w celu ich ostatecznego oczyszczenia

Nazwa                                 Wymiar      cena brutto:
1. Oczyszczalnia ścieków     2000 L         1999,00
2. Oczyszczalnia ścieków     3000 L         2888,00

Dostawcy:

d
© Copyright 2024 by Hurtownia Hydraulik. Kopiowanie materiałów ze strony zabronione

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

Zamknij